Hakkımızda

         MEZURO Endüstriyel Tartı San. Tic. Ltd. Şti. edindiği  "Endüstriyel Tartım ve Load Cell Uygulamalrı / Tartım Kontrol Sistemleri" konusundaki  30 yıllık  tasarım ve üretim tecrübesini daha da ilerletip geliştirmeyi hızlı ve etkili çözümler üretmeyi hedef edinmiştir. MEZURO deneyimleri , şu ana kadar yapmış olduğu projelerde gelişen teknolojiyle senkron hareket eden tasarım, üretim ve uygulama ekipleriyle yapılan çalışmalarda somutlaşmıştır. Tartım Uygulamalrı sırasında oluşabilecek sorunları tasarım, proje, elektrik ve mekanik açılarından inceleyerek en uygun çözümü belirleyebiliyor aynı zamanda gerekli kompanent teminini de sağlayabilmektedir.
Özellikle Gıda, Kimya ve Plastik üreticilerine yönelik çalışmalarımızda günümüz teknolojisini en yüksek seviyede kullanarak farklı bir çok uygulamada tecrübe edinmiştir.  

Ürünlerimizin kalitesi ve güvenilir olması yanında kullanıcılara verilen etkili teknik servis hizmetimiz sistemlerimizin kullanım güvenilirliğini artırmaktadır. Özel olarak eğitilmiş teknik servis kadromuz,  kullanıcıların yüksek standartlarda çalışabilmesi için yerinde servis, bakım, test ve kalibrasyon hizmeti vermektedir. Ayrıca geniş kapsamlı servis sözleşmelerimiz kullanıcılarımıza, kullanım devamlılığı sağlamaktadır.